Hotel Mirna & OCT

+ 29

Granada: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Hotel Mirna & OCT sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
12:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Usluge

Klimatizacija
Centar za fitness
Restoran
Bar
Posluga u sobu

Više o hotelu Hotel Mirna & OCT

Hotel Mirna & OCT

Luxurious AccommodationHotel Mirna & OCT, located in Granada, offers a luxurious stay just 19 km from Volcan Mombacho. Guests can enjoy the outdoor swimming pool, free private parking, and beautiful garden during their stay.Diverse AmenitiesThis property boasts a shared kitchen, a restaurant, a casino, and a terrace for guests to unwind and indulge. The 24-hour front desk, airport transfers, room service, and free property-wide WiFi ensure convenience and comfort for all visitors.Scenic Views and Nearby AttractionsCertain rooms offer stunning pool views, adding a touch of serenity to your stay. Explore nearby attractions like Mirador de Catarina and Volcan Masaya, both within 30 km, making Hotel Mirna & OCT the perfect base for your adventures.Book your stay at Hotel Mirna & OCT now for an unforgettable experience!

Vrlo dobra lokacija

4,0

Calle Atravesada Contiguo a Farmacia Divino Niño, Granada, 505, Nikaragva|0,79 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Dodatni kreveti

Dostupni su dodatni kreveti uz nadoplatu, ovisno o veličini sobe.

Hotel Mirna & OCT: često postavljana pitanja

Hotel Hotel Mirna & OCT je od centra grada Granada udaljen 0.8 km.
Hotel Hotel Mirna & OCT nalazi se u gradu Granada (Nikaragva) i udaljen je 0.8 km od centra grada Granada.
U hotelu Hotel Mirna & OCT možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Ne, hotel Hotel Mirna & OCT nema parkiralište. Ako ste u potrazi za hotelom koji ima parkirna mjesta, dovoljno je da u rubrici „Sadržaji” filtrirate rezultate pretraživanja prema objektima koji imaju „Parkiralište”.
Da, Hotel Mirna & OCT ima restoran.