ViaVia Leon

+ 8

León: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel ViaVia Leon sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
13:00
Odjava prije:
11:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni bez naknade

Usluge

Wi-Fi veza
Shuttle prijevoz do zračne luke
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca

Više o hotelu ViaVia Leon

ViaVia Leon

Objekt ViaVia Leon u gradu 'León' ima vrt, zajednički salon, terasu i bar. Objekt sadrži recepciju otvorenu 0-24 sata, prijevoz iz/do zračne luke, zajedničku kuhinju i besplatan WiFi u cijelom objektu.

Recenzije od
Tripadvisor
Spomenuli putnici
Parovi

Napisano: 4. srp 2023.

Boravak: srp, 2023

Great hostel and bar!

Great hostel! The staff were really friendly even though we arrived at about 11pm from our shuttle. The hostel is comfortable with good facilities and they can organise tours and shuttles for you. The bar is great, super chill and friendly, with good cheap drinks and tasty food!
Parovi

Napisano: 27. kol 2024.

Boravak: kol, 2024

Food bland and boring

Apart from the mega margaritas which were fun but actually very weak the food here was bland and very disappointing. Popular with tour groups because of its size it lacks atmosphere and food was not great we went on our own for the first visit and then joined our tour group for our second which was no better than our first thd chicken jalapeño that was supposed to be a local speciality for example was grilled chicken with a bland sauce on the side I had a soupy type chicken dish I can't remember it's name again another specialty it's consistency was like wallpaper paste and equally tasteless cannot recommend this restaurant
Skupine

Napisano: 17. stu 2023.

Boravak: stu, 2023

Brilliant

The food is the best in León, I love the kapsalon on via via and I love the gallopinto, also the multicultural atmosphere. Friday nights are the best.
The people are very friendly and the facilities are very clean.
Skupine

Napisano: 26. srp 2022.

Boravak: srp, 2022

Fun & clean hostel

We arrived at the hostel quite late in the afternoon. We went for a quick bite and after we had the rumtasting provided by ViaVia. It was a fun experience and we all did the 12 shots! Furthermore the rooms and bathrooms were clean and the people nice. I would absolutely recommend this hostel!
Skupine

Napisano: 24. srp 2022.

Boravak: srp, 2022

Lustrumreis

Kind people who will help you with everything, a lot of fun activities and definitely try the rum tasting!! Rooms are clean and big! The salsa lessons are also very nice! Bathrooms are nice and clean!

Izvrsna lokacija

4,6

2da Avenida NE 210, León, León, Nikaragva|0,77 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

13:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni bez naknade

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

ViaVia Leon: često postavljana pitanja

Hotel ViaVia Leon je od centra grada León udaljen 0.8 km.
Hotel ViaVia Leon nalazi se u gradu León (Nikaragva) i udaljen je 0.8 km od centra grada León.
U hotelu ViaVia Leon možete se prijaviti od 13:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Ne, hotel ViaVia Leon nema parkiralište. Ako ste u potrazi za hotelom koji ima parkirna mjesta, dovoljno je da u rubrici „Sadržaji” filtrirate rezultate pretraživanja prema objektima koji imaju „Parkiralište”.
Da, ViaVia Leon ima restoran.