The Bank Hotel

+ 110

Amsterdam: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel The Bank Hotel sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
11:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Klimatizacija
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače
Dizalo

Više o hotelu The Bank Hotel

The Bank Hotel

Hotel The Bank smješten je u povijesnoj zgradi bivše banke u ulici Haarlemmerstraat u četvrti Jordaan. Ovaj moderni hotel obuhvaća elegantno i svijetlo uređene sobe s vrlo dugačkim krevetima i TV-om ravnog ekrana sa satelitskim programima.

Recenzije od
Hotels.comExpediaTripadvisorTrip.com
Spomenuli putnici
Parovi

Napisano: 14. kol 2026.

GREAT HOSPITALITY BUT A LITTLE WORN

I'm giving 4 stars but I was debating between 3 and 4 stars. The hospitality is fantastic!! Front desk is very helpful and kind and offered directions and recommendations to restaurants. They also upgraded us to a junior suite without us requesting it. Loved the staff! However, when we got to the room, there was a big stain in the chair. We wondered why it hadn't been removed. The room was very worn. It needs a paint job and some new furniture. There were chips in the end tables and the furniture looked old. The bathroom was updated so why not the rest of the room? If they made these changes, it would absolutely be 5 stars. Breakfast was included and was fine though very basic.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 30. srp 2026.

Boravak: srp, 2026

We ate at the Italian restaurant next door twice. Food was excellent. The Bank is nicely located to the city centre and lots of interesting things to do close by.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 27. srp 2026.

Boravak: srp, 2026

Really nice little hotel, conveniently located fairly close to Centraal Station on pedestrian/cycle only street with plenty of shops and restaurants etc.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 4. srp 2026.

Boravak: lip, 2026

It’s a good hotel I’m general. Depending on where you are, it’s a bit far from the museums located at the southern part of the city. It’s a <1 mile walk to the central station to take trains and metros which is pretty convenient . However, not feeling safe walking in the area though
Snimio anonimni putnik

Napisano: 14. lip 2026.

Boravak: lip, 2026

Very old and not kept up. Furniture look dirty and old. Floors terrible. Bed and sheets were fine.

Izvrsna lokacija

4,8

Haarlemmerstraat 120, Centrum, Amsterdam, 1013 EX, Nizozemska|1,24 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetići

u dobi od 2 g. ili mlađe

Besplatno

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Doručak

Doručak je dostupan

Cijena doručka

20 € po osobi

Vrijeme doručka

Pon – ned od 07:30 do 10:30

Važne informacije hotela
Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi. Polog za slučaj štete u iznosu od EUR 100 potrebno je uplatiti prilikom dolaska. Ova će se naknada naplatiti u gotovini. Polog će vam biti vraćen prilikom odjave. Puni iznos vašeg pologa bit će u gotovini vraćen nakon pregleda smještajnog objekta. Prilikom rezervacije 4 ili više soba, primjenjuju se drugačija pravila i dodatni troškovi. Goste se moli da se za više informacija obrate objektu. Molimo, imajte na umu da će za rezervacije s promjenjivim uvjetima otkazivanja, objekt predautorizirati kreditnu karticu u iznosu prvog noćenja prije dolaska. Autorizacija kreditne kartice potrebna je radi osiguranja rezervacije. Molimo, imajte na umu da je za bespovratne rezervacije nositelj kreditne kartice dužan prilikom prijave predočiti kreditnu karticu korištenu za plaćanje i valjanu osobnu ispravu s fotografijom ili putovnicu.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logocard logo

The Bank Hotel: često postavljana pitanja

Hotel The Bank Hotel je od centra grada Amsterdam udaljen 1.2 km.
Hotel The Bank Hotel nalazi se u gradu Amsterdam (Nizozemska) i udaljen je 1.2 km od centra grada Amsterdam.
U hotelu The Bank Hotel možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Ne, hotel The Bank Hotel nema parkiralište. Ako ste u potrazi za hotelom koji ima parkirna mjesta, dovoljno je da u rubrici „Sadržaji” filtrirate rezultate pretraživanja prema objektima koji imaju „Parkiralište”.
Da, The Bank Hotel ima restoran.