Boardinghouse Rathsmühle

+ 31

Aachen: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Boardinghouse Rathsmühle sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
10:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Za nepušače
Kuhinja
Radni stol
WiFi u zajedničkim prostorijama

Više o hotelu Boardinghouse Rathsmühle

Boardinghouse Rathsmühle

Ovi elegantno uređeni apartmani nalaze se u toplicama Aachena i nude televizore ravnog ekrana. Nalaze se samo 8 km od tromeđe Njemačke, Belgije i Nizozemske.

Izvrsna lokacija

4,5

Schloss-Rahe-Straße 19E, Aachen, 52072, Njemačka|3,57 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Boardinghouse Rathsmühle: često postavljana pitanja

Hotel Boardinghouse Rathsmühle je od centra grada Aachen udaljen 3.6 km.
Hotel Boardinghouse Rathsmühle nalazi se u gradu Aachen (Njemačka) i udaljen je 3.6 km od centra grada Aachen.
U hotelu Boardinghouse Rathsmühle možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Boardinghouse Rathsmühle ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Boardinghouse Rathsmühle. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.