Gästehaus Grupello

+ 62

Düsseldorf: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Gästehaus Grupello sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
10:30
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Shuttle prijevoz do zračne luke
24-satna recepcija
Za nepušače
Dječji sadržaj

Više o hotelu Gästehaus Grupello

Gästehaus Grupello

Ovaj višejezični pansion smješten je u srcu centra Düsseldorfa i nudi besplatni WiFi u cijelom hotelu. Povijesni Stari grad udaljen je samo 10 minuta hoda od obiteljskog pansiona Grupello.

Lokacija

3,8

Grupellostr. 4, Stadtbezirk 6 – Unterrath, Düsseldorf, 40210, Njemačka|0,88 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

10:30

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

u dobi od 3 g. ili starije

25 € po osobi po noćenju

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Važne informacije hotela
Please note that the following items may incur fees charged on site, you may contact the hotel for the specific amount according to your needs: Covered self parking, Covered extended parking, Nearby parking, Rollaway bed.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logocard logocard logo

Cash

Gästehaus Grupello: često postavljana pitanja

Hotel Gästehaus Grupello je od centra grada Düsseldorf udaljen 0.9 km.
Hotel Gästehaus Grupello nalazi se u gradu Düsseldorf (Njemačka) i udaljen je 0.9 km od centra grada Düsseldorf.
U hotelu Gästehaus Grupello možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 10:30.
Da, hotel Gästehaus Grupello ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Gästehaus Grupello. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.