Rhön Ferienwohnung Ebert

Gersfeld: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Rhön Ferienwohnung Ebert sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
10:00
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla
Wi-Fi veza
Parking
Za nepušače
Komplet za prvu pomoć
Dječje igralište
Pristup internetu

Više o hotelu Rhön Ferienwohnung Ebert

Rhön Ferienwohnung Ebert

Objekt Rhön Ferienwohnung Ebert nalazi se u gradu 'Gersfeld' te ima besplatan WiFi i pogled na planinu. Ovaj objekt smješten je na 19 km od znamenitosti Kreuzbergschanze te sadrži vrt i besplatno privatno parkiralište.

Lokacija

Holenbrunn 97, Gersfeld, 36129, Njemačka|2,52 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
Prije dolaska potrebno je uplatiti polog putem bankovne doznake. Smještajni objekt kontaktirat će vas nakon rezervacije s uputama za uplatu pologa.

Rhön Ferienwohnung Ebert: često postavljana pitanja

Hotel Rhön Ferienwohnung Ebert je od centra grada Gersfeld udaljen 2.5 km.
Hotel Rhön Ferienwohnung Ebert nalazi se u gradu Gersfeld (Njemačka) i udaljen je 2.5 km od centra grada Gersfeld.
U hotelu Rhön Ferienwohnung Ebert možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Rhön Ferienwohnung Ebert ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Rhön Ferienwohnung Ebert. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.