Seehotel Fleesensee

+ 111

Göhren-Lebbin: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Seehotel Fleesensee sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
11:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Bazen
Centar za fitness

Više o hotelu Seehotel Fleesensee

Seehotel Fleesensee

Ovaj dizajnerski orijentirani hotel uživa u fantastičnoj lokaciji i privatnoj platformi za kupanje na obali jezera Fleesensee u Untergöhrenu.

Izvrsna lokacija

4,7

Seeblick 30, Göhren-Lebbin, 17213, Njemačka|2,24 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Dodatni kreveti

Dostupni su dodatni kreveti uz nadoplatu, ovisno o veličini sobe.

Seehotel Fleesensee: često postavljana pitanja

Hotel Seehotel Fleesensee je od centra grada Göhren-Lebbin udaljen 2.2 km.
Hotel Seehotel Fleesensee nalazi se u gradu Göhren-Lebbin (Njemačka) i udaljen je 2.2 km od centra grada Göhren-Lebbin.
U hotelu Seehotel Fleesensee možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Seehotel Fleesensee ima parkiralište.
Da, Seehotel Fleesensee ima restoran.