Wildpark Johannismühle

Klasdorf: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Wildpark Johannismühle sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
10:00

Usluge

Parking
Za nepušače
Komplet za prvu pomoć
Suncobrani na plaži
Roštilj
Grijanje

Više o hotelu Wildpark Johannismühle

Wildpark Johannismühle

Objekt Wildpark Johannismühle u gradu 'Klein Ziescht' nudi pogled na vrt, vrt, terasu i opremu za roštilj. Sve jedinice sadrže TV ravnog ekrana i potpuno opremljenu kuhinju s hladnjakom, pećnicom i aparatom za kavu.

Recenzije od
Tripadvisor
Spomenuli putnici
Parovi

Napisano: 17. lis 2023.

Boravak: lis, 2023

The weather made many things good. Being close to animals was nice, otherwise just OK....

Very good...not, but quite good. The scenery is very beautiful. Accommodation is just OK... Clean, but too expensive for the condition!! Very shabby, showing its age.
The proximity to the animals was nice. Falconry is quite interesting, but the conditions, the surroundings are not particularly appealing!!!!
The catering can only be described in a negative way.
Što kažu korisnici platforme Tripadvisor

Vrlo dobra lokacija

4,0

Johannismühle 2, Klasdorf, 15837, Njemačka|1,68 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Wildpark Johannismühle: često postavljana pitanja

Hotel Wildpark Johannismühle je od centra grada Klasdorf udaljen 1.7 km.
Hotel Wildpark Johannismühle nalazi se u gradu Klasdorf (Njemačka) i udaljen je 1.7 km od centra grada Klasdorf.
U hotelu Wildpark Johannismühle možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Wildpark Johannismühle ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Wildpark Johannismühle. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.