Hotel Krone

+ 4

Niederstotzingen: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Hotel Krone sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
17:00
Odjava prije:
11:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Restoran
Za nepušače
Rublje
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca

Više o hotelu Hotel Krone

Hotel Krone

Ovaj obiteljski hotel smješten je na rubu Švapskih planina, 10 minuta vožnje od tematskog parka Legoland. Hotel nudi panoramski pogled na polja, livade i brežuljke.

Vrlo dobra lokacija

4,2

Im Städtle 9, Niederstotzingen, 89168, Njemačka|0,31 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

17:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Doručak

Doručak je dostupan

Cijena doručka

10 € po osobi

Važne informacije hotela
Please note that baby cots can be booked for an additional fee upon request. Please mention this in the Special Request box when booking. Please let Hotel Krone know in advance how many children will be staying, as well as the ages of the children.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logo

Cash

Hotel Krone: često postavljana pitanja

Hotel Hotel Krone je od centra grada Niederstotzingen udaljen 0.3 km.
Hotel Hotel Krone nalazi se u gradu Niederstotzingen (Njemačka) i udaljen je 0.3 km od centra grada Niederstotzingen.
U hotelu Hotel Krone možete se prijaviti od 17:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Hotel Krone ima parkiralište.
Da, Hotel Krone ima restoran.