Ferienwohnung EifelMittendrin

Waxweiler: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Ferienwohnung EifelMittendrin sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
10:30

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Za nepušače
Komplet za prvu pomoć
Iznajmljivanje bicikla
Salon ljepote

Više o hotelu Ferienwohnung EifelMittendrin

Ferienwohnung EifelMittendrin

Featuring garden views, Ferienwohnung EifelMittendrin features accommodation with a patio, around 32 km from Vianden Chairlift. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi.

Lokacija

5 Bahnhofstraße, Waxweiler, 54649, Njemačka|0,31 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

10:30

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Ferienwohnung EifelMittendrin: često postavljana pitanja

Hotel Ferienwohnung EifelMittendrin je od centra grada Waxweiler udaljen 0.3 km.
Hotel Ferienwohnung EifelMittendrin nalazi se u gradu Waxweiler (Njemačka) i udaljen je 0.3 km od centra grada Waxweiler.
U hotelu Ferienwohnung EifelMittendrin možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 10:30.
Da, hotel Ferienwohnung EifelMittendrin ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Ferienwohnung EifelMittendrin. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.