Kvalsund Lodge

Tromso: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Kvalsund Lodge sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Za nepušače
Komplet za prvu pomoć
Roštilj
Vrt

Više o hotelu Kvalsund Lodge

Kvalsund Lodge

Objekt Kvalsund Lodge smješten je u gradu 'Futrikelv' na 22 km od znamenitosti Tromsø City Hall i 22 km od znamenitosti The Polar Museum, u području gdje se može uživati u skijanju.

Lokacija

1558 Salarøyvegen, Tromso, 9103, Norveška|17,15 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Kvalsund Lodge o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. Objektom upravlja domaćin (fizička osoba)

Kvalsund Lodge: često postavljana pitanja

Hotel Kvalsund Lodge je od centra grada Tromso udaljen 17.2 km.
Hotel Kvalsund Lodge nalazi se u gradu Tromso (Norveška) i udaljen je 17.2 km od centra grada Tromso.
U hotelu Kvalsund Lodge možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Kvalsund Lodge ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Kvalsund Lodge. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.