Legionów Apartament

Konin: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Legionów Apartament sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
12:00
Odjava prije:
10:00
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Parking
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca

Više o hotelu Legionów Apartament

Legionów Apartament

Objekt Legionów Apartament smješten je u gradu 'Konin' na 48 km od znamenitosti Željeznička postaja, 12 km od znamenitosti Golf Klub Wityng i 43 km od znamenitosti Slupca.

Lokacija

os. Legionów 4 8, Konin, 62-510, Poljska|0,69 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

12:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
Objektom upravlja domaćin (fizička osoba)

Legionów Apartament: često postavljana pitanja

Hotel Legionów Apartament je od centra grada Konin udaljen 0.7 km.
Hotel Legionów Apartament nalazi se u gradu Konin (Poljska) i udaljen je 0.7 km od centra grada Konin.
U hotelu Legionów Apartament možete se prijaviti od 12:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Legionów Apartament ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Legionów Apartament. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.