Hotel Jan

+ 43

Szczawnica: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Hotel Jan sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
12:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Bazen
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače

Više o hotelu Hotel Jan

Hotel Jan

3 zvjezdice Hotel Jan nalazi se u zelenom predgrađu Szczawnice. Nudi sobe s besplatnim bežičnim pristupom internetu (Wi-Fi) i besplatan unutarnji bazen bez dodataka klorida s vlastitim izvorom vode.

Recenzije od
Tripadvisor
Spomenuli putnici
Parovi

IT

Napisano: 21. ruj 2020.

Boravak: ruj, 2020

Nice and silent place

10 min walking from a nice trekking place, good hotel where to spend a weekend far from Kraków.
Clean room and tasty breakfast, the online issue, we booked for a double bed and we got a room with separate beds.
Skupine

Napisano: 13. lip 2016.

Boravak: lip, 2016

Convenient for nature walks, nature reserve and Natural Park.

I stayed in Room 14 which is on the ground floor and near reception. Wifi was a little spasmodic and I needed to be near door of room to get logged on. There was a reasonable choice at breakfast. There was no lift in the hotel. The set evening meal for our group started with quite good soup but overall was just average. The best part of my stay was hearing corncrakes, which are just about extinct in England, in several nearby meadows and one of our group seeing a Lesser Spotted Woodpecker in the garden.
Parovi

Napisano: 6. sij 2020.

Boravak: sij, 2020

Fajne miejsce

Hotel położony na uboczu, cicho i spokojnie. Blisko do wąwozu Homole. Smaczne posilki, mila obsluga. Basen i sauna to dodatkowy atut tego miejsca. Jest tez grota solna, bilard, siłownia. Cena adekwatna do uslugi. Można przyjechac z psem
Skupine

Napisano: 12. stu 2019.

Boravak: stu, 2019

Czasy świetności ma już dawno za sobą

W ostatni weekend mieliśmy okazję spędzić dwie noce w Hotelu Jan. Jest to pięknie położony hotel, nieopodal wąwozu Homole, rezerwatu Biała Woda, blisko samej Szczawnicy. Z zewnątrz wygląda nieźle, ma basen, sale do zabaw i duży parking. Obsługa miła, ceny niewielkie jak za hotel SPA. No ale niestety, coś za coś, bo stan hotelu jest kiepski - w łazience w pokoju niedomyte dozowniki mydła, coś dziwnego rośnie pod kratką odpływu, fugi czarne (grzyb?), w pokoju telewizor miał chyba włączoną funkcję "impresjonizm" bo obraz wyświetlał się tak, jakby był namalowany farbami. Poduszki w łóżkach bardzo male. Ale to i tak jest do wybaczenia, jednak stan w jakim znajdują się szatnie i łazienki na basenie jest okropny! Kiedy zamknęłam jedna szafkę, w drugiej odpadły drzwi ! Deszczownie całe w rdzy, a woda wypływa z nich nie tylko przez sitko... jeden prysznic w ogóle nie działał (W damskiej) ale patrząc ma ich stan to i tak aż strach było wchodzić. Pomiędzy umywalkami jakieś dziwne rury i urządzenia stały. Tam nie powinno się wpuszczać ludzi ! Patrząc na to nie tylko nie chciałam już więcej korzystać z basenu ale także przeszła mi ochota na promowanie jakiegokolwiek zabiegu spa w tym hotelu . Na osłodę jednak dodam, dla tych którzy z basenów nie korzystają, że jedzenie było smaczne i bardzo doceniam menu wegetariańskie jakie zostało przygotowane dla naszej grupy, obiady były naprawdę świetne.
Hotelu Jan! Wystarczy tylko zadbać o parę rzeczy, naprawić, wyczyścić i wymienic A będzie dużo, dużo lepiej.
Pozdrawiam
Parovi

Napisano: 1. ožu 2019.

Boravak: srp, 2018

Świetny na kilkudniowy wypad.

Hotel położony w pięknej okolicy,cisza i spokój.Sauna i basen jest dodatkowym atutem.Czysto, schludnie,mnóstwo obrazów na korytarzach i w pokojach...co dla niektórych może być minusem...mi się podobało :)...ogólnie hotel sprawia wrażenie bardzo pozytywne.Bardzo dobre śniadania,duży wybór miejscowych produktów wszystko na najwyższym poziomie.
Świetna baza wypadowa na odwiedzenie wielu atrakcji Pienin ale i na krótki wypad na Słowację...w pobliżu wąwóz Homole.Do Szczawnicy jest niedaleko,można dostać się busem lub własnym transportem.

Lokacija

3,8

ul. Cieśliska 92, Szczawnica, 34-460, Poljska|4,92 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Hotel Jan: često postavljana pitanja

Hotel Hotel Jan je od centra grada Szczawnica udaljen 4.9 km.
Hotel Hotel Jan nalazi se u gradu Szczawnica (Poljska) i udaljen je 4.9 km od centra grada Szczawnica.
U hotelu Hotel Jan možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Hotel Jan ima parkiralište.
Da, Hotel Jan ima restoran.