Pokoje Goscinne Kanion

+ 11

Zakopane: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Pokoje Goscinne Kanion sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
10:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Za nepušače
Posluga u sobu
Pristup internetu
Vrt

Više o hotelu Pokoje Goscinne Kanion

Pokoje Goscinne Kanion

Objekt Pokoje goscinne Kanion sadrži balkon i nalazi se u Zakopanama, unutar samo 16 min hoda od znamenitosti Vodeni park Zakopane i 2 km od znamenitosti Željeznički kolodvor Zakopane.

Lokacija

21a Kornela Makuszynskiego, Zakopane, 34-500, Poljska|1,5 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Pokoje Goscinne Kanion: često postavljana pitanja

Hotel Pokoje Goscinne Kanion je od centra grada Zakopane udaljen 1.5 km.
Hotel Pokoje Goscinne Kanion nalazi se u gradu Zakopane (Poljska) i udaljen je 1.5 km od centra grada Zakopane.
U hotelu Pokoje Goscinne Kanion možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Pokoje Goscinne Kanion ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Pokoje Goscinne Kanion. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.