Rezydencja II Nosalowy Dwór

+ 5

Zakopane: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Rezydencja II Nosalowy Dwór sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
12:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Bazen
Centar za fitness

Više o hotelu Rezydencja II Nosalowy Dwór

Rezydencja II Nosalowy Dwór

Objekt Rezydencja II Nosalowy Dwór nalazi se u Zakopanama, a nudi spa centar i spremište za skije. Hotel ima saunu i fitness centar, a gosti mogu uživati u obroku u restoranu. Sobe imaju vlastitu kupaonicu opremljenu kadom ili tušem.

Lokacija

Balzera 21d, Zakopane, 34-500, Poljska|3,12 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Rezydencja II Nosalowy Dwór: često postavljana pitanja

Hotel Rezydencja II Nosalowy Dwór je od centra grada Zakopane udaljen 3.1 km.
Hotel Rezydencja II Nosalowy Dwór nalazi se u gradu Zakopane (Poljska) i udaljen je 3.1 km od centra grada Zakopane.
U hotelu Rezydencja II Nosalowy Dwór možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Rezydencja II Nosalowy Dwór ima parkiralište.
Da, Rezydencja II Nosalowy Dwór ima restoran.