Chez Drocella Eglantine Lodge

Mugonzi: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Chez Drocella Eglantine Lodge sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
10:00
Odjava prije:
10:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače

Više o hotelu Chez Drocella Eglantine Lodge

Chez Drocella Eglantine Lodge

Objekt Chez Drocella Eglantine Lodge ima smještaj, restoran, vrt, terasu i bar, a na udaljenosti od 35 km nalazi se znamenitost Murambi Genocide Memorial Centre.

Lokacija

Chez Drocella Eglantine Lodge, Mugonzi, 0000, Ruanda|0,43 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

10:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava.

Chez Drocella Eglantine Lodge: često postavljana pitanja

Hotel Chez Drocella Eglantine Lodge je od centra grada Mugonzi udaljen 0.4 km.
Hotel Chez Drocella Eglantine Lodge nalazi se u gradu Mugonzi (Ruanda) i udaljen je 0.4 km od centra grada Mugonzi.
U hotelu Chez Drocella Eglantine Lodge možete se prijaviti od 10:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Chez Drocella Eglantine Lodge ima parkiralište.
Da, Chez Drocella Eglantine Lodge ima restoran.