La Casa Nord

Bukurešt: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel La Casa Nord sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
12:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Više o hotelu La Casa Nord

La Casa Nord

Each morning at Hotel La Casa Nord, a scrumptious, homemade breakfast kick-starts the day.

Lokacija

Chitilei Nr. 37, Sectorul 1, Bukurešt, 012382, Rumunjska|6,3 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

La Casa Nord: često postavljana pitanja

Hotel La Casa Nord je od centra grada Bukurešt udaljen 6.3 km.
Hotel La Casa Nord nalazi se u gradu Bukurešt (Rumunjska) i udaljen je 6.3 km od centra grada Bukurešt.
U hotelu La Casa Nord možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Ne, hotel La Casa Nord nema parkiralište. Ako ste u potrazi za hotelom koji ima parkirna mjesta, dovoljno je da u rubrici „Sadržaji” filtrirate rezultate pretraživanja prema objektima koji imaju „Parkiralište”.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu La Casa Nord. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.