National at Courthouse

+ 43

Arlington: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel National at Courthouse sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Za nepušače
Dopušteno držanje kućnih ljubimaca
Prostori za pušenje

Više o hotelu National at Courthouse

National at Courthouse

Objekt National at Courthouse sadrži klimatiziran smještaj u gradu 'Arlington', na 19 min hoda od znamenitosti Spomenik US Marine Corps War Memorial, 3,5 km od znamenitosti Spomenik Vietnam Veterans Memorial i 4,1 km od znamenitosti Spomenik Air...

Recenzije od
Hotels.comExpedia
Spomenuli putnici
Snimio anonimni putnik

Napisano: 1. pro 2024.

Boravak: stu, 2024

Everything was great, except the Queen Size mattress that was way, way too soft and made sleeping uncomfortable.
I sent a message to the concierge service, but they were unable to change it during my 6 day stay (possibly due to the Thanksgiving holiday).
That said, I would certainly stay there again and the underground parking that was included, made getting in and out of the apartment very convenient.
Altogether a great place for a short stay, when visiting the DMV.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 8. stu 2025.

Boravak: lis, 2025

convenient to Metro Station
Snimio anonimni putnik

Napisano: 1. stu 2024.

Boravak: lis, 2024

We were so delighted with this place! Lovely executive apartment, 2 bed/2 bath, full kitchen, very deluxe. Even had a closed off computer area for Zoom calls. Great location, spotlessly clean, and very quiet.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 23. lis 2024.

Boravak: lis, 2024

Absolutely loved this place! The courtyard was so neat and loved having a convenience store on the property as well as having so much available within walking distance
Snimio anonimni putnik

Napisano: 25. svi 2022.

Boravak: svi, 2022

Very clean and spacious. The apartment was quiet and it had a lovely balcony. The property also had an outdoor pool and an incredible workout and recreation room to hang out for all ages. Location was great and accessible to everything.

Lokacija

1401 North Taft Street, Arlington, VA 22201, Sjedinjene Američke Države|2,43 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

National at Courthouse: često postavljana pitanja

Hotel National at Courthouse je od centra grada Arlington udaljen 2.4 km.
Hotel National at Courthouse nalazi se u gradu Arlington (Sjedinjene Američke Države) i udaljen je 2.4 km od centra grada Arlington.
U hotelu National at Courthouse možete se prijaviti od 16:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel National at Courthouse ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu National at Courthouse. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.