Apartamento Romana Playa

Marbella: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Apartamento Romana Playa sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Bazen
Za nepušače
Dizalo

Više o hotelu Apartamento Romana Playa

Apartamento Romana Playa

Objekt Apartamento Romana Playa smješten je u gradu 'Marbella' na 10 km od znamenitosti Golf-teren La Cala te nudi terasu, vrt i besplatan WiFi.

Lokacija

Urbanizacion Coto los Dolores 12, Marbella, 29604, Španjolska|9,99 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
Goste se moli da unaprijed obavijeste smještajni objekt Apartamento Romana Playa o predviđenom vremenu dolaska. Svoju napomenu mogu navesti u polje za posebne zahtjeve prilikom rezervacije ili mogu izravno kontaktirati objekt putem kontaktnih podataka navedenih u potvrdi rezervacije. U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava.

Apartamento Romana Playa: često postavljana pitanja

Hotel Apartamento Romana Playa je od centra grada Marbella udaljen 10.0 km.
Hotel Apartamento Romana Playa nalazi se u gradu Marbella (Španjolska) i udaljen je 10.0 km od centra grada Marbella.
U hotelu Apartamento Romana Playa možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Apartamento Romana Playa ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Apartamento Romana Playa. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.