CASA CON Piscina y Barbacoa

Miami Platja: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel CASA CON Piscina y Barbacoa sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
16:30
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Bazen
Za nepušače

Više o hotelu CASA CON Piscina y Barbacoa

CASA CON Piscina y Barbacoa

Objekt CASA CON PISCINA y BARBACOA s pogledom na bazen sadrži smještaj sa sezonskim vanjskim bazenom, terasom i kasinom na oko 27 km od znamenitosti Zabavni park PortAventura.

Lokacija

C/ CastIlla, Miami Platja, 43892, Španjolska|1,13 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

16:30

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Polog za slučaj štete u iznosu od EUR 300 potrebno je uplatiti prilikom dolaska. Ova će se naknada naplatiti kreditnom karticom. Polog će vam biti vraćen unutar 7 dana od odjave iz objekta. Vaš će polog biti vraćen u potpunosti putem kreditne kartice nakon pregleda smještajnog objekta.

CASA CON Piscina y Barbacoa: često postavljana pitanja

Hotel CASA CON Piscina y Barbacoa je od centra grada Miami Platja udaljen 1.1 km.
Hotel CASA CON Piscina y Barbacoa nalazi se u gradu Miami Platja (Španjolska) i udaljen je 1.1 km od centra grada Miami Platja.
U hotelu CASA CON Piscina y Barbacoa možete se prijaviti od 16:30, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel CASA CON Piscina y Barbacoa ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu CASA CON Piscina y Barbacoa. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.