Green Leaf

Beočin: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Green Leaf sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
12:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Bazen
Za nepušače
Kamin

Više o hotelu Green Leaf

Green Leaf

Objekt Green Leaf s pogledom na vrt nudi smještaj sa sezonskim vanjskim bazenom i balkonom na oko 13 km od znamenitosti Trgovački centar Promenada. Ova vila ima privatni bazen, vrt i besplatno privatno parkiralište.

Lokacija

Karađorđeva 41, Beočin, 21299, Srbija|2,16 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Green Leaf: često postavljana pitanja

Hotel Green Leaf je od centra grada Beočin udaljen 2.2 km.
Hotel Green Leaf nalazi se u gradu Beočin (Srbija) i udaljen je 2.2 km od centra grada Beočin.
U hotelu Green Leaf možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Green Leaf ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Green Leaf. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.