Viking Nature Resort

+ 162

Krabi: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Viking Nature Resort sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
11:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Lječilište
Restoran
Rublje
Bar

Više o hotelu Viking Nature Resort

Viking Nature Resort

Objekt Viking Nature Resort nalazi se na 5 minuta hoda od plaže Long i na 25 minuta hoda od pristaništa Ton Sai. Resort nudi klasično namještene sobe, spremište prtljage i pult za organizaciju izleta. U sobama je dostupan besplatni WiFi.

Recenzije od
Hotels.comExpediaTripadvisorTrip.com
Spomenuli putnici
Parovi

Napisano: 24. srp 2026.

A magical place.

The first thing I liked was unexpected. Transfer from the pier by longtail boat. Met with a sign. Two numbers, two pairs. Thought the photos were taken when the new plates were in. But it's been really good to see it all in the picture. The jungle houses, the rooms are huge. The place is so private. They took it without breakfast, wanted to pay for coffee in the morning. They said we could go in and get a free drink. No macaque joke. Family came in tonight, looking for something to eat.
Parovi

Napisano: 12. tra 2026.

Boravak: tra, 2026

Viking

We only had 2 night here but enyed our stay. Only ate breakfast at the restaurant but was happy with varied choice on offer at the buffet. We stayed in B2 purely because it is virually on the beach. The drawback with this room is that your bathroom/showeris part of the restaurant, but for 2 nights wasn,t an issue for us. The beach itself is worth a visit, even if you don,t stay at the hotel. It is a 30 minute walk into town, but i managed to get a boat back at 10.30pm for 150 baht.
Parovi

Napisano: 28. srp 2026.

A cabin nestled by the sea

An extraordinary experience in an idyllic setting. Perfect for couples, we did it in the middle of the rainy season and we were upgraded. In this cabin by the sea, you feel like Robinson Crusoe who won the comfort challenge on Survivor. Friendly and welcoming staff and a great restaurant in the hotel. Furthermore, it is accessible from town in 15 minutes on foot, which is very convenient for people who want to go out at night in Koh Phi Phi.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 11. svi 2026.

Boravak: svi, 2026

This was an amazing experience. The rooms are beautiful, the beds comfy and great pillows which I have found to be a rarity in Thailand. The breakfast buffet was the only slight letdown as it was usually cold but the rest of the food was delicious. Overnight there was a fun fire show and really good live music. 10/10 I highly reccomend
Snimio anonimni putnik

Napisano: 13. srp 2026.

Boravak: srp, 2026

We had a lovely stay and loved the location. The walk into town is beautiful.

Vrlo dobra lokacija

4,1

222 Moo.7, Aonang, Kho Phi Phi, , Ao Nang, Krabi, 81000, Tajland|40 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Doručak

Doručak je dostupan

Opcije doručka

Kontinentalni doručak

Cijena doručka

11 € (oko 400 THB osobi)

Vrijeme doručka

Pon – ned od 07:30 do 11:00

Važne informacije hotela
Molimo, imajte na umu da je recepcija otvorena od 7:30 do 23:30 sati.
Važne informacije o gradu
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logo

Viking Nature Resort: često postavljana pitanja

Hotel Viking Nature Resort je od centra grada Krabi udaljen 40.0 km.
Hotel Viking Nature Resort nalazi se u gradu Krabi (Tajland) i udaljen je 40.0 km od centra grada Krabi.
U hotelu Viking Nature Resort možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Viking Nature Resort ima parkiralište.
Da, Viking Nature Resort ima restoran.