We Residence Studio

Pattaya: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel We Residence Studio sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
11:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Za nepušače
Sef
Pristup internetu

Više o hotelu We Residence Studio

We Residence Studio

We Residence Studio je objekt s vrtom te terasom i nalazi se u Pattayi na 39 km od znamenitosti Golf-klub Bangpra International, 42 km od znamenitosti Golf-teren Eastern Star te 43 km od znamenitosti Golf-klub Crystal Bay.

Lokacija

87 Moo 9 Nongprue, Pattaya, 20150, Tajland|0,9 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Važne informacije o gradu
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Korištenje postojećim krevetima

Djeci je potreban dodatni krevet za spavanje u sobi.

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

We Residence Studio: često postavljana pitanja

Hotel We Residence Studio je od centra grada Pattaya udaljen 0.9 km.
Hotel We Residence Studio nalazi se u gradu Pattaya (Tajland) i udaljen je 0.9 km od centra grada Pattaya.
U hotelu We Residence Studio možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel We Residence Studio ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu We Residence Studio. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.