Chanakarn Resort Rawai

+ 85

Phuket: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Chanakarn Resort Rawai sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
12:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Bazen
Centar za fitness
Lječilište

Više o hotelu Chanakarn Resort Rawai

Chanakarn Resort Rawai

Objekt Chanakarn Resort Rawai u gradu 'Rawai Beach' sadrži vanjski bazen, fitness centar, vrt i bar. Ovaj hotel s 4 zvjezdice nudi niz sadržaja za vodene sportove, uslugu konsijerža i besplatan WiFi.

Recenzije od
Trip.comTripadvisorExpedia
Spomenuli putnici
Pojedinci

Napisano: 13. lis 2025.

Boravak: lis, 2025

Amazing

I had an absolutely wonderful stay at Chanakarn Pool Access Rawai! From the moment I arrived, the staff were warm, attentive, and eager to help with anything I needed. The room was clean, stylish, and very comfortable, with excellent air conditioning (a must in the heat!).
The highlight for me was the pool-access feature — stepping right out into the pool area from the terrace was so relaxing and convenient. The pools are well maintained, quiet, and perfect for a refreshing swim at any time.
Breakfast had a great variety (both Thai and Western options), and the restaurant service was top notch. The gardens and outdoor spaces are lush and peaceful, making it feel like a little oasis in Rawai.
Location-wise, it’s nicely placed: close enough to beaches and attractions, but still tucked away from the hustle and bustle so you can unwind in peace.
I wholeheartedly recommend Chanakarn Pool Access Rawai to anyone visiting Phuket — I’ll definitely be coming back!
Parovi

Napisano: 20. tra 2026.

Boravak: tra, 2026

Terrible

Outskirt of the city
Pool maintenance zero
Amenities not available upto the pictures shown while booking
Booked for 4 nights but i stay for 1 night
Gym having one machine
Breakfast only 4 dishes
Parovi

Napisano: 12. sij 2025.

Everything is good about the hotel except the location itself is not so friendly to the nearest attractions.The breakfast has limited options also.However,the staffs are friendly and their service are good.
Poslovni putnici

Napisano: 14. svi 2025.

This hotel offers a pleasant and peaceful atmosphere, making it an ideal choice for relaxation.
Pojedinci

Napisano: 29. ožu 2025.

Boravak: ožu, 2025

Cheap. Only 3 stars.

Number standard. Even for one it is difficult to place outerwear, as there is no closet or shelves. Soundproofing from the hallway is terrible. Mattresses are tough. Cleaning the room every 2-3 days. There are dishes, cutlery, kettle, hairdryer. Air conditioning.Two outlets for the whole room only in the room.From the sea far by foot.In walking distance there are 7/11 and cafes. Fitness gym is just something incomprehensible on the terrace.

Vrlo dobra lokacija

4,0

87/142 Moo7 Rawai sub-district, Muang district,, Rawai, Phuket, 83130, Tajland|13,1 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Doručak

Doručak je dostupan

Opcije doručka

Američki doručak

Cijena doručka

7 € (oko 250 THB osobi)

Vrijeme doručka

Pon – ned od 08:00 do 10:00

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava. Polog za slučaj štete u iznosu od THB 1000 potrebno je uplatiti prilikom dolaska. Ova će se naknada naplatiti u gotovini. Polog će vam biti vraćen prilikom odjave. Puni iznos vašeg pologa bit će u gotovini vraćen nakon pregleda smještajnog objekta.
Važne informacije o gradu
It is prohibited to bring durian to the hotel.

Chanakarn Resort Rawai: često postavljana pitanja

Hotel Chanakarn Resort Rawai je od centra grada Phuket udaljen 13.1 km.
Hotel Chanakarn Resort Rawai nalazi se u gradu Phuket (Tajland) i udaljen je 13.1 km od centra grada Phuket.
U hotelu Chanakarn Resort Rawai možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Chanakarn Resort Rawai ima parkiralište.
Da, Chanakarn Resort Rawai ima restoran.