Sunstar Palace Patong

+ 76

Phuket: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Sunstar Palace Patong sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
11:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
24-satna recepcija
Za nepušače

Više o hotelu Sunstar Palace Patong

Sunstar Palace Patong

Objekt Sunstar Palace Patong nalazi se u Patong Beachu, u krugu od 6 min hoda od znamenitosti Patong Beach i 1,5 km od znamenitosti Boksački stadion Patong te ima besplatan WiFi u cijelom objektu.

Recenzije od
Trip.comHotels.comExpediaTripadvisor
Spomenuli putnici
Snimio anonimni putnik

Napisano: 6. sij 2026.

Boravak: sij, 2026

Clean and spacious room and a 7 minute walk to the beach. Very basic and quiet hotel with no elevator (I was on the 4th floor) but excellent value for the price.
Pojedinci

Napisano: 2. sij 2026.

Boravak: pro, 2025

Tolerable

A very simple and modest hotel. Stayed at this hotel for 13 nights. I only chose him because of his location. The hotel is relatively close to the sea - 10 minutes on foot. Located on a quiet street. This is a very big plus of the hotel - you can get a good night's sleep without the noise from the street. Cleaning and service are very unobtrusive, but the guy at the front desk is very responsive and always willing to help. The hotel chose based on the fact that I will only come to it asleep, as well as the best price on the New Year holidays. All in all, for a little money, you can turn a blind eye to all the downsides...
Snimio anonimni putnik

Napisano: 13. pro 2025.

Boravak: stu, 2025

Room clean staff friendly they do a good job
Look after you very helpful would definitely stay
there again not far from the beach and
nightlife would recommend cheers.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 15. velj 2026.

Boravak: velj, 2026

Large room, very clean. Nice balcony. Strong air-conditioning.
Pojedinci

Napisano: 14. lip 2025.

was such a good location and very big room! only problem was that the power went out but obviously not the hotels fault! overall a great stay :)

Izvrsna lokacija

4,5

37/20 Rat-U Thit 200 Pee Road, Pa Tong, Kathu District, Patong, Phuket, 83150, Tajland|10,79 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetići

u dobi od 2 g. ili mlađe

Besplatno

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Važne informacije hotela
U ovom objektu nije moguće održavanje momačkih, djevojačkih i sličnih zabava.
Važne informacije o gradu
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:

Cash

Sunstar Palace Patong: često postavljana pitanja

Hotel Sunstar Palace Patong je od centra grada Phuket udaljen 10.8 km.
Hotel Sunstar Palace Patong nalazi se u gradu Phuket (Tajland) i udaljen je 10.8 km od centra grada Phuket.
U hotelu Sunstar Palace Patong možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Sunstar Palace Patong ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Sunstar Palace Patong. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.