Cascade Tara

+ 119

Surat Thani: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Cascade Tara sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
12:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Bazen
Centar za fitness

Više o hotelu Cascade Tara

Cascade Tara

Objekt Cascade Tara smješten je u gradu 'Na Mueang', na 7,8 km od znamenitosti Grandfather's Grandmother's Rocks, te nudi smještaj koji sadrži fitness centar, besplatno privatno parkiralište, vrt i terasu.

Izvrsna lokacija

4,8

FX8P+69, Surat Thani, 84140, Tajland|81,07 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Doručak

Doručak je dostupan

Opcije doručka

Američki doručak, Azijski doručak, Kontinentalni doručak, Vegetarijanski doručak

Cijena doručka

12 € (oko 450 THB osobi)

Vrijeme doručka

Pon – ned od 07:00 do 10:30

Važne informacije o gradu
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logo

Cash

Cascade Tara: često postavljana pitanja

Hotel Cascade Tara je od centra grada Surat Thani udaljen 81.1 km.
Hotel Cascade Tara nalazi se u gradu Surat Thani (Tajland) i udaljen je 81.1 km od centra grada Surat Thani.
U hotelu Cascade Tara možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Cascade Tara ima parkiralište.
Da, Cascade Tara ima restoran.