PSG Hotel

+ 36

Udon Thani: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel PSG Hotel sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
12:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
24-satna recepcija
Za nepušače
Televizija

Više o hotelu PSG Hotel

PSG Hotel

Objekt PSG Hotel nalazi se u gradu 'Udon Thani' te ima smještaj s 3 zvjezdice s privatnim balkonima. Objekt nudi terasu, a gosti mogu koristiti i besplatan WiFi te besplatno privatno parkiralište.

Recenzije od
Hotels.comExpediaTrip.comTripadvisor
Spomenuli putnici
Snimio anonimni putnik

Napisano: 24. velj 2026.

Boravak: velj, 2026

Great day staff were friendly helpful. Location looks perfect. Would definitely come back and stay here again.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 3. sij 2026.

Boravak: pro, 2025

Nice place to stay friendly staff
Obitelji

Napisano: 18. sij 2019.

Boravak: sij, 2019

Great for the money

We stayed in the family room while visiting relatives close to Udon and found it a very comfortable stay . The rooms are modern and well appointed .
It is a fair walk to town but we had a hire car so not so much a problem for us but when we needed, the hotel staff sorted us out a taxi . A 7-11 is a minutes walk away which is also handy.
Most of the staff are friendly and helpful but one or two could do with some pr training.
As pointed out in other reviews you can here activity in the hallways .
We stayed at a number of hotels this trip , some costing 4 times as much as this one and this was most defiantly the most comfortable for a family of 3 . Hopefully they can keep it well maintained and up to standard. Will use again in future visits to Udon.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 15. pro 2018.

Boravak: pro, 2018

I booked our 2 day stay for 3 people however we had to pay an additional fee to get a third towel each day
Parovi

TH

Napisano: 13. stu 2018.

Boravak: stu, 2018

It's an OK Stay - But do NOT expect Fireworks!!!

Room # 404
A typical Thai run hotel.
Customer Service is non-existent!
Reception staff play and listen to loud music all day long - a customer arriving is just an irritation to their day!!!
Room are appointed OK - but there are NO Bathroom amenities offered.
Walls are 'Paper Thin' we could hear the activities of the couple next door plus all the foot traffic of other customers out of the lift and walking to their rooms!!!
Breakfast was VERY good, the cooking of Thai food fantastic :) You will not find any Bacon here though......
The bed was VERY VERY HARD - woke with a Sore Back :(
Quite a rural location, so Dogs and Chickens can be heard most of the night!
We used Google Maps to guide us here, otherwise may be hard to find it you are Not an Udon resident.
We would stay here again, however preferred the Brown Hotel ( which was full up on this occasion )
We visited the night markets all along ThongYai Road - Excellent shopping and tasty street food..... Well worth a visit.

Vrlo dobra lokacija

4,1

Mak Khaeng, Mueang Udon, Thani District, Udon Thani City Municipality, Udon Thani, 41000, Tajland|3,78 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Važne informacije o gradu
It is prohibited to bring durian to the hotel.
Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

PSG Hotel: često postavljana pitanja

Hotel PSG Hotel je od centra grada Udon Thani udaljen 3.8 km.
Hotel PSG Hotel nalazi se u gradu Udon Thani (Tajland) i udaljen je 3.8 km od centra grada Udon Thani.
U hotelu PSG Hotel možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel PSG Hotel ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu PSG Hotel. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.