Swiio Hotel Daan

+ 104

Taipei: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Swiio Hotel Daan sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
15:00
Odjava prije:
12:00
Doručak
Doručak je dostupan
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni
Djeca
U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Usluge

Wi-Fi veza
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
Centar za fitness
24-satna recepcija
Restoran

Više o hotelu Swiio Hotel Daan

Swiio Hotel Daan

Hotel Swiio Daan smješten je u prepoznatljivoj bijeloj zgradi geometrijskog dizajna, svega 900 metara od tržnice žada i cvijeća Taipei Jianguo, te sadrži skladne, zanimljive sobe s minimalističkim detaljima.

Recenzije od
Trip.comHotels.comExpedia
Spomenuli putnici
Snimio anonimni putnik

Napisano: 20. lip 2026.

Boravak: lip, 2026

Super hotel, with very helpful and friendly staff and easy access to the metro. Would definitely stay again. Thank you :-)
Snimio anonimni putnik

Napisano: 21. tra 2026.

Boravak: tra, 2026

This place was great. The rooms are clean and modern with more room than I expected. The staff is great as well. Very responsive and friendly.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 31. sij 2026.

Boravak: sij, 2026

I had a great stay at Swiio Hotel Daan. The room was clean, tidy, and surprisingly spacious. The bed and pillows were extremely comfortable, making it easy to get a good night’s rest. I also appreciated the wide variety of complimentary items provided, including a coffee machine, tea, soft drinks, beer, soda water, snacks, and even cup noodles — a really nice touch! The room spray added a pleasant scent to the space, making the overall stay even more enjoyable. Highly recommended!
Snimio anonimni putnik

Napisano: 24. sij 2026.

Boravak: sij, 2026

Small hotel but everything one needs and more. Will definitely stay again! Beautiful gem of a boutique hotel.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 6. sij 2026.

Boravak: pro, 2025

We absolutely loved our stay at Swiio Hotel Daan. From the moment we arrived, the service was warm, attentive, and genuinely accommodating. The staff was incredibly friendly, welcoming, and spoke excellent English, which made everything smooth and comfortable.
One of the standout features was the abundance of complimentary food, drinks, snacks, and bottled water available throughout our stay—it felt like thoughtful hospitality at every turn. Breakfast was another highlight: delicious, plentiful, and beautifully presented each morning.
We booked two rooms, both spotless, and well-maintained, offering a perfect comfort. Every detail made us feel cared for.
Swiio Hotel Daan exceeded our expectations in every way. We would happily stay here again and highly recommend it to anyone visiting Taipei.

Vrlo dobra lokacija

4,4

No. 185, Section 1, Daan Road, Daan District, Taipei, 106, Tajvan|4,71 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

15:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Djeca

U ovom hotelu djeca su dobrodošla

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Dječji krevetić

Za više informacija o dodavanju dječjeg krevetića obratite se hotelu.

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Doručak

Doručak je dostupan

Opcije doručka

Zapadnjački doručak, Kineski doručak, Azijski doručak

Cijena doručka

17 € (oko 600 TWD osobi)

Vrijeme doručka

Pon – ned od 07:00 do 10:00

Važne informacije hotela
Gosti su prilikom prijave dužni predočiti identifikacijsku ispravu s fotografijom i kreditnu karticu. Molimo, imajte na umu da svi posebni zahtjevi ovise o raspoloživosti i mogući su dodatni troškovi. Gosti u dobi manjoj od 18 godina mogu se prijaviti u objekt samo s roditeljem ili zakonskim skrbnikom. Polog za slučaj štete u iznosu od TWD 3000 potrebno je uplatiti prilikom dolaska. Ova će se naknada naplatiti kreditnom karticom. Polog će vam biti vraćen unutar 14 dana od odjave iz objekta. Vaš će polog biti vraćen u potpunosti putem kreditne kartice nakon pregleda smještajnog objekta. Molimo, imajte na umu da je kao jamstvo rezervacije potrebno predočiti valjanu kreditnu karticu. Hotel će predautorizirati kreditnu karticu gosta za iznos 1. noćenja, a vlasnik kartice mora biti gosti koji boravi u hotelu.
Važne informacije o gradu
Starting from 2025, due to environmental protection policies, all hotels will no longer provide disposable items.
Mogući načini plaćanja
Ovaj hotel prihvaća sljedeće načine plaćanja:
card logocard logocard logocard logocard logo

Apple Pay

Cash

Swiio Hotel Daan: često postavljana pitanja

Hotel Swiio Hotel Daan je od centra grada Taipei udaljen 4.7 km.
Hotel Swiio Hotel Daan nalazi se u gradu Taipei (Tajvan) i udaljen je 4.7 km od centra grada Taipei.
U hotelu Swiio Hotel Daan možete se prijaviti od 15:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Ne, hotel Swiio Hotel Daan nema parkiralište. Ako ste u potrazi za hotelom koji ima parkirna mjesta, dovoljno je da u rubrici „Sadržaji” filtrirate rezultate pretraživanja prema objektima koji imaju „Parkiralište”.
Da, Swiio Hotel Daan ima restoran.