Region Motel

+ 49

Ting-ts'o: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Region Motel sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
20:00
Odjava prije:
11:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
24-satna recepcija
Restoran
Za nepušače

Više o hotelu Region Motel

Region Motel

Motel Region u Lukangu nudi visokokvalitetne usluge smještaja te luksuzne, elegantne i prostrane sobe. Do objekta se može doći za samo 5 minuta vožnje od centra Lukanga i stare ulice Lukang.

Recenzije od
Trip.comTripadvisor
Spomenuli putnici
Parovi

Napisano: 17. tra 2025.

房間都很舒適 有大浴缸
最重要的是 旁邊就有小夜市
店家還免費提供腳踏車讓我們外出 很棒喔
Obitelji

Napisano: 5. tra 2025.

Boravak: tra, 2025

Very not recommended unless you want to ruin your mood

Today we stayed in the room, the result of the start of the tragic after the stay, first the booking said six o'clock, the result to 8:30 to stay, the motel car called us to park next to the tree, the result of the car damaged director said he can't handle only call the police, got to 9:30 still can't rest, this is the attitude of the hotel.
Parovi

Napisano: 18. svi 2024.

Boravak: kol, 2023

Bright and comfortable lighting

There is one room and one parking space. The room is clean and tidy with bright lights, but there is a smell of cigarette smoke in the room.
The hot water is not hot enough, this really needs to be improved.
This is a higher price for a motel of the same class.
Obitelji

Napisano: 4. ožu 2019.

Boravak: velj, 2019

Doesnt seem like a typical Taiwanese motel

I have been in many motels in Taiwan which are large, comfortable and clean. This motel rooms are large, NOT comfortable (mattress was sliding from the bed always), NOT clean (they took until 6 pm to clean our room after repeated requests, didn't change or add tissues in toilet, didn't place proper toiletries. Breakfast is not even likable by Taiwanese guests...same porridge, same scrambled egg, strange looking croissant, really bad coffee. I wouldn't go back there again and wouldn't recommend to anyone.
Poslovni putnici

Napisano: 22. velj 2024.

整體環境算舒適乾淨,不論是出差亦或旅行,都是性價比不錯的選項。除了電視收訊及操作經驗不佳外,整體而言值得推薦。

Lokacija

3,7

No. 58, Changan Road, Ting-ts'o, 505, Tajvan|0,13 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

20:00

Odjava prije:

11:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci dopušteni uz dodatnu naknadu

Važne informacije o gradu
Starting from 2025, due to environmental protection policies, all hotels will no longer provide disposable items.
Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Region Motel: često postavljana pitanja

Hotel Region Motel je od centra grada Ting-ts'o udaljen 0.1 km.
Hotel Region Motel nalazi se u gradu Ting-ts'o (Tajvan) i udaljen je 0.1 km od centra grada Ting-ts'o.
U hotelu Region Motel možete se prijaviti od 20:00, a odjaviti se morate do 11:00.
Da, hotel Region Motel ima parkiralište.
Da, Region Motel ima restoran.