Juno Cappadocia

+ 148

Üçhisar: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Juno Cappadocia sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu
1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
12:00
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dopušteni

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Shuttle prijevoz do zračne luke
24-satna recepcija
Za nepušače
Glačalo

Više o hotelu Juno Cappadocia

Juno Cappadocia

Objekt Juno Cappadocia nalazi se u gradu 'Üçhisar', na 6 min hoda od znamenitosti Dvorac Uçhisar Kalesi i 11 km od znamenitosti Zelve Open Air Museum‎, a sadrži vrt, zajednički salon, terasu i besplatan WiFi. License number: 10491

Recenzije od
TripadvisorHotels.com
Spomenuli putnici
Snimio anonimni putnik

Napisano: 17. svi 2026.

Boravak: svi, 2026

The national parks are very close by and amazing view from the terraces of the Goreme stone houses also the viewing of the balloons 🎈 was brilliant.
The staff were very helpful and friendly there breakfast was fantastic and kept us going all day
Skupine

Napisano: 4. tra 2025.

Boravak: tra, 2025

kapadokya worth it

This is a very nice hotel if you like small scale a nice courtyard and 2 top terraces on the roof from where you can see the sunset and if you get up early you can also see the balloons take off really worth it. The owner and his wife and the rest of the staff really make you feel at home and a nice breakfast we want to go back again.
Parovi

Napisano: 13. srp 2025.

Boravak: lip, 2025

Excellence

Very good location. Service is excellent. The hotel owner and staff are amazing. Their rooms are beautiful and very clean. The service that makes it feel right at home. Everything was superb.
Pojedinci

Napisano: 1. lip 2024.

Boravak: svi, 2024

A very pleasant and beautiful hotel

The staff is helpful, the cleaning is very nice and the breakfast is super. An environment that can feel like home for those who can work remotely. Friendly people helped us with everything. I enjoyed the wonderful property. I will come again at the first opportunity, thank you
Parovi

Napisano: 10. stu 2023.

Boravak: stu, 2023

Juno quality

The hotel is in a very good location. The breakfast is delicious and the products are obviously carefully selected. There are hot options, which is very nice. The employees were friendly. They happily answered whatever we asked. If I go again, I would definitely stay there. The rooms were clean and warm in cold weather.

Odgovor hotela

Napisano: 20. svi 2024.

Değerli Misafirimiz, Otelimizle ilgili güzel yorumunuz için teşekkür ederiz! Konaklamanızdan memnun kaldığınıza sevindik. En kısa zamanda sizi otelimizde tekrar misafir etmekten mutluluk duyarız.

Odlična lokacija

5,0

Tekelli, Cici Ahbap Sk No.10, Üçhisar, 50240, Turska|0,01 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

12:00

Dobro je znati

Kućni ljubimci

Kućni ljubimci nisu dopušteni

Dodatni kreveti

Dostupni su dodatni kreveti uz nadoplatu, ovisno o veličini sobe.

Juno Cappadocia: često postavljana pitanja

Hotel Juno Cappadocia je od centra grada Üçhisar udaljen 0.0 km.
Hotel Juno Cappadocia nalazi se u gradu Üçhisar (Turska) i udaljen je 0.0 km od centra grada Üçhisar.
U hotelu Juno Cappadocia možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 12:00.
Da, hotel Juno Cappadocia ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Juno Cappadocia. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.