Pemabwe Guest Lodge

+ 47

Harare: pronađite najbolji hotel za svoje datume, po cijeni ili vlastitom ukusu

Usporedite ponude za hotel Pemabwe Guest Lodge sa stotine stranica, sve na jednom mjestu

Potražite ponudu s besplatnim otkazivanjem ili izvrsnim ocjenama

Usporedba soba i cijena

Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

1 noćenje
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Uspoređujemo ponude sa stotina stranica kako bismo za vas pronašli najbolju ponudu

Korisne informacije

Prijava od:
14:00
Odjava prije:
10:00

Usluge

Wi-Fi veza
Parking
Klimatizacija
Shuttle prijevoz do zračne luke
24-satna recepcija
Za nepušače

Više o hotelu Pemabwe Guest Lodge

Pemabwe Guest Lodge

Objekt Pemabwe Guest Lodge nalazi se u gradu 'Harare' te sadrži vrt. Dostupno je besplatno privatno parkiralište, a objekt ima i plaćeni prijevoz iz/do zračne luke. Sobe u objektu Pemabwe Guest Lodge imaju TV ravnog ekrana sa satelitskim programima.

Recenzije od
Hotels.comExpediaTripadvisor
Spomenuli putnici
Parovi

Napisano: 25. kol 2026.

Boravak: kol, 2026

Great stay

Very nice place especially the one of Berkshire Road with the pool. We got a full english breakfast with it. Avondale is also very central
Obitelji

Napisano: 10. kol 2026.

Boravak: kol, 2026

A home stay beyond one’s own !!

Friendly staff, effective and efficiently handled all our requirements. Went extra mile to do the small that matter the most- waking up to a clean car after an off road experience, laundry at an excellent rate, full English breakfast make to one’s specifications!
Security 24 x7; excellent location; peaceful nights as if other users already vetted to ensure one’s comfort.
The Place would get full and the entire 14 nights service remained beyond expectations.
Thanks to such a lovely housekeeping team!! Highly recommend this place !!

Odgovor hotela

Napisano: 17. kol 2026.

Thank you so much for your incredible review. We are truly delighted to hear that your 14-night stay exceeded your expectations.
It means a lot to us that you appreciated our friendly staff, attention to detail, cleanliness, breakfast, security, and peaceful environment. We are especially happy that our housekeeping team made your stay comfortable and memorable.
Thank you for recognizing the little things that matter. Your kind words are a great motivation for our entire team. We truly appreciate your recommendation and look forward to welcoming you back to Pemabwe Guest Lodge in the future.
Parovi

Napisano: 3. kol 2026.

Boravak: kol, 2026

Womderfu;

We always enjoy our stay at Pemabwe but we only had the issue of cold water for our evening shower. Other than that, happy as always.
Snimio anonimni putnik

Napisano: 26. kol 2026.

Boravak: kol, 2026

We really had a good time , the staff were really helpful. The service was great
Snimio anonimni putnik

Napisano: 25. svi 2026.

Boravak: svi, 2026

Staff was very friendly and polite! The rooms were clean and spacious. Simba made our stay wonderful.

Izvrsna lokacija

4,7

7 Mold Cres, Harare, not available, Zimbabve|3,27 km od centra grada

Prijava i odjava

Prijava od:

14:00

Odjava prije:

10:00

Dobro je znati

Dodatni kreveti

Za više informacija o dodavanju dodatnih kreveta obratite se hotelu.

Pemabwe Guest Lodge: često postavljana pitanja

Hotel Pemabwe Guest Lodge je od centra grada Harare udaljen 3.3 km.
Hotel Pemabwe Guest Lodge nalazi se u gradu Harare (Zimbabve) i udaljen je 3.3 km od centra grada Harare.
U hotelu Pemabwe Guest Lodge možete se prijaviti od 14:00, a odjaviti se morate do 10:00.
Da, hotel Pemabwe Guest Lodge ima parkiralište.
Nemamo nikakve informacije o restoranima u hotelu Pemabwe Guest Lodge. Savjetujemo vam da sve detalje provjerite izravno s hotelom pri ugovaranju rezervacije.